Eventy firmowe, wyjazdy integracyjne

Borne Sulinowo to piękne, przytulne a zarazem nowoczesne miejsce, które wszystkich gości bardzo pozytywnie zaskakuje. Położony nieopodal Poznania pensjonat ANI, jest własnością naszej firmy, dlatego też mamy możliwość zadysponować nim w taki sposób, w jaki życzy sobie każdy klient.

Dzięki temu, że posiadamy nowoczesny, innowacyjny, piękny i wszechstronnie wyposażony pensjonat, możemy urządzać dla swoich klientów imprezy biznesowe, eventy, czy też imprezy okolicznościowe. Nasza baza hotelowa jest w pełni sprawdzona, dlatego też świetnie nadaje się na urządzanie właśnie takich imprez, jakie to z całą pewnością zachwycą każdego naszego klienta.

W swej codziennej działalności oferujemy, więc na zamówienia naszych klientów, położony blisko Poznania pensjonat Borne Sulinowo i cieszymy się, iż wszystkie nasze usługi, są zawsze pozytywnie odbierane. Długoletnia działalność sprawia, iż organizowane przez nas eventy zawsze są fachowe, profesjonalne i spełniają wszystkie wymagania unijne.

Jeśli mówimy o naszych działaniach nigdy nie opowiadamy historyjek, lecz przeciwnie wciąż działamy, aby naszym klientom zapewnić usługi najwyższej jakości, które zawsze cieszą się popularnością. Możemy poszczycić się też faktem, iż organizowane przez nas eventy integracyjne dają doskonałe możliwości motywacyjne, dzięki czemu grupa pracowników ma szansę nie tylko na pogłębienie dotychczasowej wiedzy, ale także umocnienie więzi, dzięki czemu komunikacja poprawia się a tym samym wykonywanie codziennych obowiązków w firmie, staje się przyjemne i miłe.

Eventy z sukcesami

Organizowane przez nas eventy przygotowywane są w bardzo różnorodny pod względem tematycznym sposób. Dzięki temu, iż zapewniamy znakomitą obsługę muzyczną, oświetlenie, a także wiele różnych atrakcji, wszyscy nasi klienci doskonale się bawią. Jednakże w naszej ofercie spotkacie się Państwo nie tylko z przyjęciami firmowymi, ale nasza propozycja jest o wiele szersza. Znajdziecie w niej, bowiem wszelkiego typu imprezy o charakterze okolicznościowym a także pokazy mody czy też popisy mistrzów sztuki barmańskiej. Każde spotkanie biznesowe jest także wszechstronnie wyposażone, a dzięki nowoczesnemu sprzętu, odbywa się w sposób prosty i innowacyjny.

Kompleksowa obsługa wesel

Imprezy biznesowe to nie jedyna opcja w ogromnej ofercie, jaką posiadamy. Do dyspozycji wszystkich naszych klientów mamy także dwie pięknie urządzone sale weselne, w których zabawa zarówno dla Pary Młodej, jak i gości będzie naprawdę przednia. Nasza pierwsza sala wyposażona jest w rekuperację, a także klimatyzację, co sprawia, że zawsze bez względu na pogodę, jaka panuje na dworze jest w niej miła i przytulana atmosfera. Jest to sala, która bez żadnego problemu pomieści aż sześćdziesiąt osób. Warto zaznaczyć także, że w naszej ofercie mamy także zespoły muzyczne, które to doskonale nadają się na taką okoliczność. Naturalnie mamy jeszcze szereg innych atrakcji, jak na przykład: czekoladową fontannę, a także nietypowy samochód do ślubu, w którym to zupełnie wyjątkowo będzie się czuła każda para młoda.

Spotkania biznesowe i szkoleniowe

Należy zauważyć, że od czasu, kiedy działamy na terenie Poznania ogromna ilość firm orz przedsiębiorców skorzystała z naszych usług. Nic w tym dziwnego, ponieważ oferujemy nader doskonale a przede wszystkim też nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, w której to każda grupa pracowników, jaka przybędzie do nas na szkolenie będzie miała zapewnione doskonałe warunki nauki. Posiadamy w naszym wyposażeniu doskonałe nagłośnienie, a także sprzęt, do odtwarzania obrazu. Dzięki temu wyposażeniu każdy doskonale uczestniczy w spotkaniu, a dzięki temu ze szkolenia wynosi jedynie pozytywne elementy. Dodatkowo w czasie wolnym od zajęć zapewniamy dostęp do ogromnej ilości różnych atrakcji, co sprawia, że na pewno nikt nie będzie się nudził.

Nasz pensjonat położony jest w bliskiej odległości od Poznania, dlatego też nie ma problemy, aby dostać się do centrum miasta i zobaczyć wszystkie niezwykłe zabytki i atrakcje, które oferuje turystom oraz podróżnikom.

 

Zapraszamy do szybkiego kontaktu

w sprawie menu
Anna 600-019-517

w sprawie noclegów i atrakcji
Jan 606-271-886

w sprawie muzyki
Arek 664-032-451