Atrakcje dla firm

Atrakcje dla grup zorganizowanych i firm

Bez wątpienia Borne Sulinowo to bardzo urokliwy pensjonat, znajdujący się blisko Poznania, do którego masowo przybywają turyści oraz firmy, które pragną w doskonałych warunkach zorganizować dla swoich pracowników szkolenia i kursy.

Oczywiście, dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy także bardzo liczne, a przede wszystkim różnorodne atrakcje, dzięki czemu możecie wybrać to, co najbardziej Wam odpowiada, co cieszy się dla was uznaniem, a co więcej taką propozycję, z jaką na pewno spędzicie miło wolny czas.

Dla każdego naszego klienta mamy, więc możliwość zaproponowania gier umysłowo – fizycznych.

Ale to nie wszystko, ponieważ posiadamy także inne niezwykłe atrakcje, które to z całą pewnością spotkają się z Państwa uznaniem.

Niezwykły kontakt z naturą podczas wypoczynku na terenie Pojezierza Drawskiego

W naszej niezwykłej ofercie mamy wyjątkową atrakcję dla Państwa, ponieważ z nami macie możliwość obcować z przyrodą oraz naturą. Atrakcja jest naprawdę niezwykła, ponieważ zapewniamy wam niesamowite przeżycia w czasie nurkowania, spływy kajakowe, a także zawody wędkarskie. Miłośnicy rowerów, także znajdą coś dla siebie, ponieważ oferujemy wycieczki rowerowe, na wrzosowiska, które to znajdują się w bliskiej odległości Poznania i które naprawdę zachwycają swoim czasem. Oczywiście, wraz z nami możesz także wybrać się na polowanie, czy też grzybobranie, a znakomicie dobrane trasy turystyczne pozwolą ci na aktywny odpoczynek w czasie uprawiania jazdy konnej czy spacerów z kijkami.

Wszystko dla zdrowia

Wycieczki i atrakcje turystyczne to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie, ponieważ Borne Sulinowo, usytuowany blisko Poznania, jest także wyjątkowy pod względem możliwości uprawiania sportu, a także odnowy biologicznej.

W naszej ofercie każdy klient odnajdzie między innymi:

baseny kryte

nowoczesna i wszechstronnie wyposażona grota solna

kriokomora

Dodatkowo jesteśmy w posiadaniu najbardziej nowoczesnego ośrodka leczącego stwardnienie rozsiane w pobliżu Poznania. W naszej ofercie znajdziecie także masaże rehabilitacyjne i relaksacyjne oraz znakomitą ścieżkę zdrowia.

Oczywiście każdy klient naszego pensjonatu ma możliwość skorzystania z hali sportowej, boiska Orlik, oraz placu rekreacyjno – sportowego. Na uwagę zasługują także sporty motorowodne, największy poligon do nurkowania, czyli tak zwany podwodny las oraz aeroklub.

Dla wszystkich zainteresowanych klientów urządzamy także zawody wędkarskie, spływy kajakowe, oraz Międzynarodowe Zawody Modeli Pływających.

Możliwości rekreacyjno sportowych jest bardzo wiele, dlatego też każdy nasz klient może wybrać ofertę, która jest dla niego idealna.

Militarna atrakcja

Niewątpliwą atrakcją, którą oferujemy dla naszych klientów jest Military Show. Każdy klient ma możliwość zakwaterowania w klimacie komisji poborowej, a także wycieczki samochodem wojskowym, uczestnictwo z zatrzymaniu na rogatkach miasta przez patrol radziecki. Naturalnie atrakcją jest fakt, że noclegi klientów odbywają się w namiotach wojskowych, zaś wyżywienie podawane w menażkach z kuchni polowej.

Turyści mają do dyspozycji:

  • parki linowy

  • strzelnice

  • ASG

  • Wojnę paintballową

  • Przelot samolotem o charakterze lekkim

Zielona Szkoła dla każdego

Niezwykle ciekawą propozycją jest Zielona Szkoła, która to także znajduje się w naszej ofercie i która ma miejsce w bliskich okolicach Poznania. W czasie jej trwania mamy szereg możliwości między innymi wycieczki do Sławogrodu, a także wycieczki przyrodniczo – ekologiczne, jak na przykład spływy kajakowe, a także bardzo częste i ciekawe spotkania z leśnikami, którzy wiedzą wszystko o naturze oraz przyrodzie. Zielona Szkoła to także świetna możliwość zwiedzenia w pobliżu Poznania, oraz poznania ogromnej ilości ścieżek edukacyjnych, które to na całym szlaku, cechują się ogromną ilością atrakcji. Bez wątpienia Zielona Szkoła to atrakcja dla wszystkich przybywających, zarówno z starszych jak i młodzieży, a nawet dzieci. Z naszymi propozycjami, nikt nie będzie się nudził.

 

Zapraszamy do szybkiego kontaktu

w sprawie menu
Anna 600-019-517

w sprawie noclegów i atrakcji
Jan 606-271-886

w sprawie muzyki
Arek 664-032-451